bk Uluslararası Nakliyat Hakkımızda

bk Uluslararası Nakliyat imperssum

bk Uluslararası Nakliyat; Almanya merkezli bir firmadır, Uluslararası Nakliye sektöründe yaklaşık 15 yıllık bir hizmet tecrübesine sahiptir, güclü maddi kaynakları, Türkiye'de, Almanya'da bulunan gümrüklü depoları, sektörde yetişmiş analetik düşünebilen personeli, ve ihtiyaca göre esneklik gösterebilen araç filosu ile A+ kalitede Lojistik hizmeti sunmaktadır.

 

Amacımız; siz değerli müşterilerimiz ile uzun vadeli çalışmalar yaparak sizlere Lojistik anlamda kalitemizden ödün vermeden hizmet vermektir.

 

bk Ulusararası Nakliyat, Lojistik sektöründe tüm alman ve Türkiye uluslararası taşımacılık kurallarına uyarak hizmet sunan bir firmadır. Bizimle çalıştığınız için asla pişman olmayacaksınız.

 

 

Uluslararası Nakliye

TÜRKİYE, ORTA DOĞU ve özellikle IRAK pazarında en iyi bireysel ve kurumsal çözümler sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra, yalnızca maliyet hususlarını değil ..

detay

Tarihçemiz

bk Logistics Int. Sped. GmbH firmamızın Türkiye temsilciliği yine aynı yılının sonlarına doğru Bk Lojistik ismi ile Türkiye'de kurulmuştur, firmamız 2008 yılında ünvan ...

detay

Proje Yönetimi

bk Uluslararası Nakliyat Proje Yönetimi, siz değerli müşterimizin ithalat, ihracat emtiasının nakliye süreci dahil gönderim aşamasında ve sonrasında mühendislik bilgiye sahip....

detay