bk Uluslararası Nakliyat Stratejimiz

bk Uluslararası Nakliyat özellikle kara taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Kusursuz hizmet ve kalitenin korunması, sürekliliğin sağlanması bk Uluslararası Nakliyatın ödün vermediği temel anlayıştır.

 

bk Uluslararas Nakliyat stratejisini müşterinin beklentileri ve talepleri doğrultusunda belirler. Müşteri merkezli belirlenen temel ve nihai stratejilerinin başarıyla uygulanması, hizmet kalitesinin korunması ve ödün verilmemesi bk Uluslararası Nakliyatın profesyonel ekibinin persormansıyla gerçekleşir.

 

 

Felsefemiz

Bk uluslararası nakliyat misyonunun bilincinde bir kuruluştur. Firma felsefesini bu misyon bilinci üzerinde temellendirmiştir ve "Biz Sizin Için" sloganıyla tanımlanmıştır. ..

detay

Tarihçemiz

bk Logistics Int. Sped. GmbH firmamızın Türkiye temsilciliği yine aynı yılının sonlarına doğru Bk Lojistik ismi ile Türkiye'de kurulmuştur, firmamız 2008 yılında ünvan ...

detay

Proje Yönetimi

bk Uluslararası Nakliyat Proje Yönetimi, siz değerli müşterimizin ithalat, ihracat emtiasının nakliye süreci dahil gönderim aşamasında ve sonrasında mühendislik bilgiye sahip....

detay