bk Uluslararası Nakliyat Tarihçemiz

bk logistics standorte

2000 Yılında Münih yakınlarında Garching, Almanya'da kurulmuş olan bk Logistics Int. Sped. GmbH firmamızın Türkiye temsilciliği yine aynı yılının sonlarına doğru Bk Lojistik ismi ile Türkiye'de kurulmuştur, firmamız 2008 yılında ünvan değiştirerek bk Uluslararası Nakliyat ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

bk Uluslararası Nakliyat; Kurulduğu ilk yıllarda bir kaç personel ile yalnızca bk Münih ofisinin Türkiye'de temsilciliğini yapmak amacı ile kurulmuş olsada, Stratejik değerlendirmeler şirket konumunu değiştirmeye yol açmış ilerleyen zaman içerisinde kendini geliştirmiş bir çok çalışanlı departmanlara ayrılmış ve kendi başına işler hale gelmiştir.

 

Firmamızın konusunda deneyimli personeli, sağlam finansal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerine kendi alanında A+ kalitede Uluslararası Nakliye Hizmeti sunmaktadır.

 

 

Uluslararası Nakliye

TÜRKİYE, ORTA DOĞU ve özellikle IRAK pazarında en iyi bireysel ve kurumsal çözümler sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra, yalnızca maliyet hususlarını değil ..

detay

Parsiyel

bk Uluslararası Nakliyat Almanya'da ve Türkiye'de bulunan depolarından düzenli grupaj nakliyesi yapmaktadır, grupaj çıkış bilgilerimiz aşağıda sıralanmıştır. ...

detay

Proje Yönetimi

bk Uluslararası Nakliyat Proje Yönetimi, siz değerli müşterimizin ithalat, ihracat emtiasının nakliye süreci dahil gönderim aşamasında ve sonrasında mühendislik bilgiye sahip....

detay